Kratke vesti

Svi učenici koji hoće da rade na formiranju školskog parlamenta neka se jave pedagogici kako bi formirali tim za unapredjenje školskog zivota.

Školu je završava još jedna generacija đaka .

Za izbor đaka generacije Nastavničko veće je imalo veoma težak zadatak jer su odlučivale nijanse, a trebalo je izabrati jednog i najboljeg koji će poneti titulu „Đak generacije “ za školsku 2009-10.godinu.U konkurenciji za laskavo priznanje bile su učenice Đurić Milena ,obrazovni profil poljoprivredni tehničar odeljenje IV-1 i Bošković Marina, obrazovni profil tehničar za biotehnologiju odeljenje IV-3.

Za đaka generacije u našoj školi proglašena je učenica Bošković Marina .0

Nagrađeni učenici:

Ana Vučković učenica odeljenja II-3 dobila je nagradu za likovni rad na temu „Hvala Rusiji“ u organizaciji Društva Srpsko- Ruskog prijateljstva.

Jelena Jovanović učenica odeljenja IV-3 osvojila je prvo mesto za literarni rad na temu „Gospode otvori vrata duše moje“ na konkursu Svetosavlje i naše doba u organizaciji Kola srpskih sestara eparhije Bačke.

Učesnici republičkih takmičenja

Anđelković Mira učenica odeljenja IV-2 – učešće na XII republičkom takmičenju u oblasti veterine.
Stefanović Nikola učenik odeljenja II-3 - učešće na republičkom takmičenju iz hemije

Dragan Savić učenik odeljenja III-2 osvijio je drugo mesto na Evropskom takmičenju u karateu za junore.